• 04. 10. 2020

  V Letohradě instalujeme HDPE trubky do nové lokality rodinných domů na Kunčicích "Za humny".

 • 07. 09. 2020

  V Žamberku jsme dokončili instalaci HDPE trubek v ulici Českých bratří a v ulici Pod Radnicí.

 • 17. 08. 2020

  V Žamberku jsme dokončili další etapu instalace optické metropolitní sítě v ulici Lukavská. Zprovoznili jsme optickou metropolitní síť v areálu firmy Intero Žamberk s.r.o.

 • 03. 07. 2020

  V Letohradě jsme napojili na optickou metropolitní síť areál firmy Cappa2, a tak jsme "konečně" splnili, co jsme našemu kamarádovi Massimovi Cappannimu slíbili.

 • 03. 07. 2020

  V Letohradě jsme na optickou metropolitní síť napojili městský bytový dům v Komenského ulici č.p. 42.Vítejte na webových stránkách firmy Alberon Letohrad s.r.o.

ALBERON LETOHRAD s.r.o.

Datové sítě pro Vás budujeme

již

26 let

DIGITÁLNÍ IPTV TELEVIZE

Digitální IPTV televize

Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalace anténního připojení. Kvalita zvuku ani obrazu není ovlivněná počasím nebo atmosférickými poruchami, a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními analogovými kabelovými televizemi...

IPTV nyní dostupná i v mikrovlnných sítích

Počínaje letošním rokem jsme rozšířili nabídku digitální televize IPTV i pro klienty připojené mikrovlnnými technologiemi. Ve vybraných lokalitách si tak diváci mohou vychutnávat všech výhod této služby.

více