• 14. 06. 2016

  V Letohradě jsme předali do provozu optickou přípojku pro našeho dlouholetého zákazníka, firmu Unita s.r.o.

 • 14. 06. 2016

  V Letohradě jsme v rámci rozšiřování optické metropolitní sítě napojili na optickou páteř přístupový bod na Sádkách, kde je již v provozu optická síť v Ulicích Okrajová, Mírová a u Bažantnice.

 • 09. 06. 2016

  Dokončili jsme 2.etapu výstavby optické metropolitní sítě v Mladkově. Po dokončení 2.etapy je 52% plochy obce pokryto naší optickou metropolitní sítí.

 • 23. 03. 2016

  Celková páteřní konektivita našich metropolitních sítí byla navýšena na 3.5Gbps.

 • 23. 03. 2016

  Dokončili jsme 1.etapu výstavby optické metropolitní sítě na sídlišti Spořilov v Letohradě. Všechna sídliště v regionu Orlicka jsou již zasíťována našimi optickými metropolitními sítěmi, které jsou navzájem propojeny naší optickou páteřní sítí. Díky této unikátní architektuře dodáváme našim zákazníkům v optických metropolitních sítích služby v té nejvyšší kvalitě a spolehlivosti.


Vítejte na webových stránkách firmy Alberon Letohrad s.r.o.

ALBERON LETOHRAD s.r.o.

DIGITÁLNÍ IPTV TELEVIZE

Digitální IPTV televize

Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalace anténního připojení. Kvalita zvuku ani obrazu není ovlivněná počasím nebo atmosferickými poruchami, a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními analogovými kabelovými televizemi...

více